Uživajte v namiznem tenisu

Spoštovani ljubitelji namiznega tenisa,

NTK Bela krajina že deveto sezono organizira tekmovanje Najboljši v Beli krajini, in sicer za naziv Najboljši v Beli krajini 2019/20. Lestvico iz skupnega tekmovanja posameznikov najdete na spodnjem zavihku.

#IgralecBNTL 2019/20Metlika 2019Črnomelj 2020Butoraj 2020Masters 8Skupaj
1.JANI DRAŽUMERIČ560265000825
2.IGOR KAPŠ520265000785
3.TOMAŽ PEZDIRC420235000655
4.MATEJ WEISS400245000645
5.ANDREJ ŠTEFANC360265000625
6.ANDREJ ŽVAB4600000460
7.ANTONIJA BAHOR240195000435
8.KRISTJAN ROŽMARIN240170000410
9.JURIJ KURE4000000400
10.ANDREJ KMETIČ240145000385
11.JANI TEŽAK220145000365
12.ZVONE STANEŠIĆ3600000360
13.MARKO PANJAN3200000320
14.IVAN KLOBUČAR2000000200
14.TOMAS KUHAR2000000200
16.JANEZ HORVAT1700000170
17.JOŽE RUS1000000100
18.RAJKO TREMPUS70000070
19.JURIJ ŽVAB40000040
EDI GRAHEK
IGOR MELINČEK
IVAN KAJIN

Točkovanje, pravila tekmovanja in vse ostale informacije dobite na spodnjih ikonah loparjev.

NVBK 2019/20
NVBK 2019/20

V izbor za naziv Najboljši v Beli krajini se točkujejo posamični rezultati iz belokranjske namiznoteniške lige – BNTL, kot tudi iz turnirjev v Metliki, Črnomlju in Butoraja ter iz tekmovanja Masters 8. Več podrobnosti najdete tukaj.

Rezultate in ostale informacije iz tekmovanja BNTL 2019/20, dobite na spodnjem gumbu.
Zapri meni