Da bi vzpodbudili člane kluba k večji udeležbi na namiznoteniških turnirjih, ki jih organiziramo v Občini Črnomelj, smo uvedli sistem točkovanja posameznikov za izbrane tekme in turnirje za naslov Najboljši v Beli krajini – NVBK. S tekmovanjem posameznikov za Najboljši v Beli krajini smo pričeli v sezoni 2011/12. K sodelovanju vsako leto povabimo športna društva, ki poleg nas organizirajo večje nt turnirje.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Vse rezultate in lestvice po sezonah dobite na spodnjih zavihkih.

V izbor za naziv Najboljši v Beli krajini se točkujejo rezultati iz belokranjske namiznoteniške lige – BNTL posamezno, kot tudi iz turnirjev v Metliki, Črnomlju in Butoraja ter iz tekmovanja Masters 8. 

Na zaključno tekmovanje Masters 8 se uvrsti osem najboljših igralcev v skupnem seštevku. Pri tem naj omenimo, da se tukaj upoštevajo tri najboljše uvrstitve iz štirih tekmovanj (BNTL-ja, turnirja Metlika, turnirja Črnomelj ter turnirja Butoraj), kar igralcu “dovoljuje” neudeležbo tudi na enem od navedenih tekmovanj. Več informacij o tekmovanju najdete tukaj.

#IgralecKlubBNTL 19/20Metlika 19Črnomelj 20Butoraj 20Masters 8Točke
1.JANI DRAŽUMERIČNTKBK760265245*4601485
2.ANDREJ ŽVABNTKBK6802453801305
3.IGOR KAPŠNTKBK640265170*3601265
4.MATEJ WEISSNTKBK520245*2453901155
5.TOMAŽ PEZDIRCNTKBK520235145*3101065
6.ANDREJ ŠTEFANCNTKBK520265265245*1050
7.KRISTJAN ROŽMARINNTKBK520170*2652151000
8.ANTONIJA BAHORNTKBK440195125*290925
9.MARKO PANJANNTKBK480125310915
10.IVAN KLOBUČARNTKBK440120290850
10.TOMAS KUHARNTKBK560290850
12.ANDREJ KMETIČNTKBK36014575580
13.JURIJ KURENTKBK560560
13.ZVONE STANEŠIĆNTKBK560560
15.JANI TEŽAKNTKBK240145100*125510
16.JOŽE RUSNTKBK200125325
17.JANEZ HORVATNTKBK320320
18.JURIJ ŽVABNTKBK200200
19.RAJKO TREMPUSNTKBK120120
Opomba: Zaradi nevarnosti virusa COVID-19 Masters 8 ni bil odigran.

#IgralecKlubBNTL 18/19Metlika 18Črnomelj 19Butoraj 19Masters 8Točke
1.ANDREJ ŽVABNTKBK560185*2903105601720
2.JANI DRAŽUMERIČNTKBK440185*2653604401505
3.TOMAŽ PEZDIRCNTKBK520220185*4302901460
4.IGOR KAPŠNTKBK5201952453601320
5.IVAN KLOBUČARNTKBK3201953601701045
6.ANTONIJA BAHORNTKBK32075*175245220960
7.ANDREJ KMETIČNTKBK32018519050745
8.EDI GRAHEKNTKBK200100*125290100715
9.JANI TEŽAKNTKBK200125270595
10.MARKO PANJANNTKBK170290460
11.JOŽE RUSNTKBK120250370
12.DAMJAN DULCNTKBK360360
13.ZLATKO ŠTRAVSNTKBK320320
14.JURIJ KURENTKBK300300
15.JANEZ HORVATNTKBK160160
16.RAJKO TREMPUSNTKBK120120

#IgralecKlubBNTL 17/18Metlika 17Črnomelj 18Butoraj 18Masters 8Točke
1.JOŽKO OMERZELNTKBK12004103905602560
2.MITJA OMERZELNTKBK12003604602020
3.JANI DRAŽUMERIČNTKBK920195*2653503401875
4.ANDREJ ŽVABNTKBK920290175*2402901740
5.IGOR KAPŠNTKBK880125*2653002201665
6.JOVICA DANČULOVIĆNTKMET9002852451430
7.ROBERT BRAJKOVIĆNTKMET8601702451275
8.IVAN KLOBUČARNTKBK880100*1101451001235
9.BORIS GOVEDNIKNTKMET7502652201235
10.MATEJ WEISSNTKBK760100*265105701200
11.TOMAŽ PEZDIRCNTKBK720125150995
12.STANE VLAŠIČNTKMET760100100960
13.NIKO BADOVINACNTKMET540265120120*925
14.JAKA MALNARIČNTKBK800125925
15.ANTONIJA BAHORNTKBK530230760
16.TOMI BLAGOJEVIČNTKBK700700
17.DRAGO FEMBERNTKMET400265665
18.EDI GRAHEKNTKBK46010010095*660
19.ANDREJ KMETIČNTKBK370120125110*615
20.MARKO BRAJKOVIĆNTKMET245290535
21.RUDI VLAŠIČNTKMET520520
22.JANI TEŽAKNTKBK360100460
23.ZLATKO ŠTRAVSNTKBK460460
24.ANDREJ ŠTEFANCNTKBK260150410
25.DRAGO PREVALŠEKNTKMET290100390
26.ALBIN ETEMOVNTKBK260100360
27.JOŽE RUSNTKBK320320
28.GREGOR PREVALJŠEKNTKMET260260
29.IGOR RUSNTKBK220220
30.JANEZ HORVATNTKBK9090
31.KRISTJAN ROŽMARINNTKBK3030

#IgralecKlubBNTL 16/17Metlika 16Črnomelj 17Butoraj 17Masters 8Točke
1.JOŽKO OMERZELNTKBK750425*5255004602235
2.MITJA OMERZELNTKBK6003004755401915
3.JANI DRAŽUMERIČNTKBK700200*2003753401615
4.ANDREJ ŽVABNTKBK6602753252901550
5.DAMJAN DULCNTKBK780275375901520
6.IVAN KLOBUČARNTKBK420100*3503251501245
7.IGOR KAPŠNTKBK6201253501201215
8.MATEJ WEISSNTKBK500100*1751752001050
9.ZVONE STANEŠIČNTKBK500350850
10.ALEŠ HUDELJANTKBK460350810
11.TOMI BLAGOJEVIČNTKBK780780
12.ANDREJ ŠTEFANCNTKBK420125225770
13.DOMEN ZUPANČIČNTKBK410250660
14.ANTONIJA BAHORNTKBK300150*175175650
15.MATJAŽ MURNNTKBK460125585
15.TOMAŽ PEZDIRCNTKBK460125585
17.KRISTJAN ROŽMARINNTKBK260100*150150560
18.ANDREJ KMETIČNTKBK300150100550
19.EDI GRAHEKNTKBK180100*150175505
20.ZLATKO ŠTRAVSNTKBK380380

#IgralecKlubBNTL 15/16Metlika 15Črnomelj 16Butoraj 16Masters 8Točke
1.JOŽKO OMERZELNTKBK9704755905602595
2.DAMJAN DULCNTKBK13202754102902295
3.DOMEN ZUPANČIČNTKBK1020275410260*4402145
4.TOMI BLAGOJEVIČNTKBK14003254152140
5.MITJA OMERZELNTKBK9704903103602130
6.JANI DRAŽUMERIČ NTKBK1240125*2802351201875
7.IGOR KAPŠNTKBK8802753851701710
8.TOMAŽ PEZDIRCNTKBK9602502752001685
9.ANDREJ ŽVABNTKBK960125*180240501430
10.ZVONE STANEŠIČNTKBK8801501251155
11.IVAN KLOBUČARNTKBK680250100*2151145
12.MATJAŽ MURNNTKBK760100*1801451085
13.ALEŠ HUDELJANTKBK880115995
14.ANDREJ ŠTEFANCNTKBK520100*175215910
15.SERGEJ JELENCNTKBK540275815
16.MATEJ WEISSNTKBK560100125785
17.EDI GRAHEKNTKBK32015075545
18.ZLATKO ŠTRAVSNTKBK520520
19.MARKO PANJANNTKBK300300

#IgralecKlubBNTL 14/15Metlika 14Črnomelj 15Butoraj 15Masters 8Točke
1.TOMI BLAGOJEVIČNTKBK7005005305602290
2.SERGEJ JELENCNTKBK580500290*3103401730
2.TOMAS KUHARNTKBK5404203104601730
4.JANI DRAŽUMERIČNTKBK540250*3802602701450
5.ANDREJ ŽVABNTKBK4203702402201250
5.TOMAŽ PEZDIRCNTKBK460370250240*1701250
7.IVAN KLOBUČARNTKBK540240*3803101230
8.IGOR KAPŠNTKBK4201903101201040
9.MATEJ WEISSNTKBK340370250210*501010
10.RAJKO TREMPUSNTKBK260250210720
11.JURIJ KURENTKBK500120620
12.ZVONE STANEŠIČNTKBK420420
13.IGOR MELINČEKNTKBK210210
14.MARKO PANJANNTKBK200200
15.JANEZ HORVATNTKBK180180
16.ALEŠ HUDELJANTKBK140140
16.EDI GRAHEKNTKBK140140
18.IVAN KAJINNTKBK130130

#IgralecKlubBNTL 13/14Metlika 13Črnomelj 14Butoraj 14Masters 8Točke
1.MARKO BRAJKOVIČNTKMET12105105004602680
2.ROBERT BRAJKOVIČNTKMET1210500510370*3402560
3.SERGEJ JELENCNTKBK11653904005602515
4.JURIJ KURENTKBK10253703702201985
5.BORIS GOVEDNIKNTKMET980270400220*1501800
6.JOVICA DANČULOVIĆNTKMET850200340160*2901680
7.STANE VLAŠIČNTKMET7603702901201540
8.TOMAŽ PEZDIRCNTKBK715170*370360501495
9.IGOR KAPŠNTKBK635250*3802901305
10.DAMJAN DULCNTKBK500370380290*1250
11.ZVONE STANEŠIČNTKBK6252403701235
12.TOMI BLAGOJEVIČNTKBK4003004601160
13.ANDREJ PULJAKNTKMET8051601401105
14.ANDREJ ŽVABNTKBK460240*2502901000
15.IVAN KLOBUČARNTKBK480120*370120970
16.JANI DRAŽUMERIČNTKBK340220360920
17.JAKA MALNARIČNTKBK850850
18.ALEŠ HUDELJANTKBK670160830
19.GORAN BADOVINACNTKMET625170795
20.BRANKO TURKNTKMET445120120685
21.DRAGO FEMBERNTKMET675675
22.DRAGO BADOVINACNTKMET400250650
23.NIKOLA BADOVINACNTKMET40011012050*630
24.MATEJ WEISSNTKBK355110*120110585
25.TOMAS KUHARNTKBK560560
26.ZLATKO ŠTRAVSNTKBK535535
27.BOJAN ŠTOJSNTKMET16511021060*485
28.ZORAN MIHAJLOVIĆNTKMET360360
29.MARKO PANJANNTKBK345345
30.RAJKO TREMPUSNTKBK305305
31.MATEJ JUREČIČNTKMET150150
32.GREGOR GRAHEKNTKMET120120
33.PETER BUTALANTKBK9595
34.DRAGO PREVALŠEKNTKMET7070

#IgralecKlubBNTL1BNTL2Črnomelj 13Butoraj 13Masters 8Točke
1.TOMI BLAGOJEVIČNTKBK810355435330*5402140
2.SERGEJ JELENCNTKBK810175*3702803101770
3.TOMAS KUHARNTKBK675260370220*4601765
4.JANI DRAŽUMERIČNTKBK7653102953401710
5.IVAN KLOBUČARNTKBK49531020*2301701205
6.TOMAŽ PEZDIRCNTKBK585130802201015
7.JURIJ KURENTKBK615160120895
8.DAMJAN DULCNTKBK665215880
9.RAJKO TREMPUSNTKBK40526580100850
9.FRANJO CAPANNTKBK500350850
11.MARKO PANJANNTKBK40531050765
12.ALEŠ HUDELJANTKBK40050160610
13.ANDREJ ŽVABNTKBK195265145110*605
14.IGOR KAPŠNTKBK16522025*185570
15.JAKA MALNARIČNTKBK38585470
16.ZVONE STANEŠIČNTKBK4152020455
17.JANEZ HORVATNTKBK270175445
18.ZLATKO ŠTRAVSNTKBK250130380
19.MATEJ WEISSNTKBK90175110375
20.ROMAN MARKOVIČNTKBK30540345
21.IGOR MELINČEKNTKBK21540255
22.IVAN KAJINNTKBK140140
23.MIHA PEČARIČNTKBK551065

#IgralecKlubBNTL1BNTL2St. trgČrnomeljButorajMasters 8Točke
1.TOMI BLAGOJEVIČNTKBK755855530510220*5603210
2.DAMJAN DULCNTKBK755810440410295*4602875
3.SERGEJ JELENCNTKBK7107655002401202335
4.JANI DRAŽUMERIČNTKBK575765335285*3202902285
5.TOMAS KUHARNTKBK6206753352203402190
6.ALEŠ HUDELJANTKBK395540110*1101851701400
7.IGOR KAPŠNTKBK305495185185125*2001370
8.TOMAŽ PEZDIRCNTKBK485450185160501330
9.JURIJ KURENTKBK5604852301275
10.ROMAN MARKOVIČNTKBK4851104501045
11.PETER BUTALANTKBK4853851351005
12.ROMAN HORVATNTKBK290670960
13.IVAN KLOBUČARNTKBK350220105*110210890
14.ANDREJ ŽVABNTKBK305360110775
15.RAJKO TREMPUSNTKBK215180210605
16.JANEZ HORVATNTKBK260180440
17.MARKO PANJANNTKBK170215385
18.IGOR MELINČEKNTKBK125225350
19.DAMIJAN BUTALANTKBK10190110310
20.IVAN KAJINNTKBK285285
21.JAKA MALNARIČNTKBK240240
22.MARTIN LINDIČNTKBK1010
23.JANEZ BUTALANTKBK55

Pravila o točkovanju in podrobnosti iz ekipnega tekmovanja po sezonah, dobite na spodnjih gumbih.